Na podstawie doświadczeń nabytych podczas realizacji inwestycji budowlanych, modernizacji i instalowania uzbrojeń (prąd, hydraulika, co, wentylacja itd.) jesteśmy w stanie doradzić klientowi jaki system zastosować najlepiej, aby uzyskać jak największe oszczędności energii i efektywnie wykorzystać dostępne na rynku technologie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy projekt, system i realizacja jest inna. Jesteśmy w stanie wykonać od podstaw projekty konkretnych systemów oraz zaproponować i dobrać potrzebne do nich urządzenia. W dalszej kolejności wykonać konieczne prace instalacyjne, zamontować osprzęt, przetestować i protokolarnie je przekazać tak, aby jak najbardziej odpowiadały zapotrzebowaniu klienta. W bazie naszych doświadczeń mamy realizacje:

  • rekuperacje, czyli systemy wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła
  • montaże rekuperatorów
  • montaże systemów oraz pomp ciepła (powietrze-woda)
  • kotłownie w budynkach wielorodzinnym wraz z bateriami solarnymi
  • systemy c.o. i c.w.u wspomagane bateriami solarnymi

Zajmujemy się nie tylko wykonywaniem systemów oszczędności energii, dzięki zastosowaniu odnawialnych źródeł energii w nowych budynkach, lecz także modernizacją i remontem istniejących obiektów. Jesteśmy w stanie dostosować budynek tak, by spełniał wymagania budownictwa energooszczędnego, a w konsekwencji przyczynił się do obniżenia jego kosztów eksploatacyjnych.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ