Fotowoltaika

Nasza firma zajmuje się nowoczesnymi systemami energii odnawialnej. Zaliczana jest do nich fotowoltaika, czyli wykorzystanie energii promieniowania słonecznego. Instalujemy moduły fotowoltaiczne wraz z instalacją, dzięki czemu dostarczana jest do budynku energia elektryczna. Instalacja systemu fotowoltaicznego pozwala znacznie obniżyć rachunki za prąd i jednocześnie częściowo uniezależnić budynek od dostawców energii elektrycznej.


Panele Solarne

Oferujemy naszym klientom odnawialne źródło energii, jakim jest energia promieniowania słonecznego. W tym celu proponujemy klientom instalację solarów, czyli kolektorów słonecznych. Wykorzystanie ich zmniejsza zapotrzebowania energii konieczne do ogrzewania wody, dzięki czemu jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć koszty eksploatacji urządzeń tradycyjnych, jakimi są kotły na paliwo stałe czy gazowe.


Pompy ciepła

Nasza firma zajmuje się montażem pomp ciepła, dzięki którym nasi klienci mogą znacznie ograniczyć koszty energii elektrycznej koniecznej do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody. Pompy ciepła stanowią urządzenia, które uzyskują energię odnawialną skumulowaną w gruncie, wodzie lub powietrzu. Energia pozyskana przez pompę ciepła jest następnie przekazywana do systemu grzewczego budynku w celu ogrzania wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń. Latem pompy ciepła są w stanie chłodzić budynek. Pompy ciepła pobierają niewielką ilość energii elektrycznej, dzięki czemu koszty eksploatacji tego urządzenia są znikome.


Kotły na biomasę

Proponujemy naszym klientom montaż kotłów na biomasę, które stanowią ekologiczną alternatywę kotłów na węgiel. W kotłach tych do spalania wykorzystywana jest biomasa, czyli paliwa pochodzenia roślinnego, jak drewno w postaci polan, zrębki, pelety, ziarna zbóż i słomę oraz rośliny energetyczne. Najczęściej w domach instalowane są kotły na biomasę, drewno lub na pelet z automatycznym podajnikiem. Spalanie biomasy powoduje, że do atmosfery dostaje się mniej dwutlenku węgla. Z tego tytułu spalanie biomasy uważane jest za bardziej neutralne dla środowiska naturalnego.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ