Jesteśmy firmą rodzinną. Budujemy i remontujemy. Dla poszukujących wygodnej przestrzeni do życia, oferujemy apartamenty z kameralnych i eko-oszcędnych budynkach. Dla inwestorów instytucjonalnych oczekujących kompleksowej usługi, wykonujemy przebudowy, modernizacje i wykończenia. Instalujemy oraz zaopatrujemy w hydraulikę, elektrykę, wentylację, rekuperację, a także wyposażamy w meble i inne potrzebne urządzenia.

Historia

Nasza firma istnieje od 2008 roku i w ciągu tego czasu nabyliśmy znaczne doświadczenie i wiedzę z zakresu budownictwa. Nasza marka EDIFICIO Sp. zo.o. powstała w czerwcu 2014 roku, wcześniej działaliśmy na rynku pod marką Calma. Propagujemy i zachęcamy inwestorów do korzystania z systemów energooszczędnych i pasywnych. Dbamy o środowisko i komfort zamieszkania, budujemy ekologicznie i zdrowo. Od roku 2008 przeprowadziliśmy szereg inwestycji w dziedzinie budownictwa. Możemy poszczycić się wybudowaniem pierwszego w Polsce, wielorodzinnego budynku pasywnego VILLA NOVA w Warszawie. Zmodernizowaliśmy setki metrów kwadratowych hal sprzedażowych, powierzchni socjalnych i użytkowych oraz toalet. Zainstalowaliśmy, uzbroiliśmy i wykonaliśmy instalacje elektryczne, hydrauliczne, kanalizacyjne. Usprawniliśmy systemy wentylacji, ogrzewania i c.o. przez wykorzystanie rekuperatorów, pomp ciepła oraz baterii solarnych czy fotowoltaicznych. Wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dostosowane do potrzeb Klientów - zestawy mebli sklepowych, do ekspozycji towarów, systemowe oraz na indywidualne zamówienia.

Nagrody i certyfikaty

Potwierdzeniem wiedzy i doświadczenia w dziedzinie budownictwa są liczne certyfikaty oraz nagrody, które zdobyliśmy (min. Laur Eksperta, Najlepsza Inwestycja Eko-Oszczędna, Lider Przedsiębiorczości). Nasze deklaracje potwierdzone są również obliczeniami i testami (niemiecki Certyfikat Darmstadt, test szczelności).

Mottem, którym się kierujemy jest stały rozwój, ulepszenie oraz zdobywanie cennych doświadczeń. Nic nie mówi o nas tyle, co realizacje które po sobie zostawiamy. Nasi Klienci kupując dziś, czynią oszczędności na przyszłość.

EDIFICIO SP. Z O.O. – laureatem nagrody „Laur Eksperta” za mieszkanie pasywne w budynku Villa Nova

EDIFICIO SP. Z O.O. – Ambasador Budownictwa Pasywnego 2015, 2016

EDIFICIO SP. Z O.O. – Deweloper, którego projekt inwestycji został pozytywnie zweryfikowany do programu NF15.

EDIFICIO SP. Z O.O. – Laureat Nagrody ”Ekooszczędna Inwestycja Roku 2015″

EDIFICIO SP. Z O.O. – Laureat Nagrody ”Ekooszczędna Inwestycja Roku 2015″

EDIFICIO SP. Z O.O. – wybudowało Pierwszy w Polsce budynek wielorodzinny z Certyfikatem Darmstadt

EDIFICIO SP. Z O.O. – certyfikowany budynek pasywny

Otrzymaliśmy tytuł ”Lider Przedsiębiorczości roku 2013″

EDIFICIO SP. Z O.O.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ