EDIFICIO - Budujemy z myślą o przyszłości

Villa Nova

ul. Dziupli 27, Stare Włochy, Warszawa

 

Kameralny wielorodzinny budynek, oferuje zdrowe i komfortowe mieszkania w zielonej dzielnicy Warszawy; VILLA NOVA to:

 • 6 apartamentów  po ok. 100 m2
 • garaż podziemny
 • winda z poziomu -1
 • balkony z okładziną z deski kompozytowej  
 • prywatne ogródki
 • tarasy zielone na dachu 
 • granitowe okładziny
 • podgrzewany zjazd do garażu
 • automatyczny system nawadniania terenu zielonego
 • videofon

ale również

 • mała sąsiedzka społeczność
 • kameralność budynku
 • niepowtarzalne i unikatowe miejsce do zamieszkania
 • przyjemna i przyjazna okolica
 • bardzo niskie koszty utrzymania mieszkań

 

Inwestycja to budynek wielorodzinny 3 kondygnacyjny z garażem podziemnym i windą ogólnodostępną z poziomu -1.

W garażu podziemnym przygotowano 9 miejsc postojowych.

W budynku zaprojektowano 6 przestronnych Apartamentów.

 

Na każdej kondygnacji znajdują się po 2 mieszkania. Na parterze z dostępem do prywatnych ogrodów,  na 1 piętrze z balkonami, na 2 piętrze z balkonami oraz dostępem do tarasów na dachu.  Nowoczesna kamienica ma dostęp do mediów: prąd, woda, kanalizacja miejska. Dodatkowo  instalacje to: antenowa, telewizyjna oraz klimatyzacja.

 

Balkony‬ogródki‬ oraz tarasy‬ na dachu przygotowane pod zielone‬‪ dachy‬ w układzie klasycznym, zapewniają prywatną przestrzeń swoim mieszkańcom. Teren wspólny sprzyjać ma wspólnym kontaktom sąsiedzkim i koleżeńskim.

 

Automatycznie nawadnianie terenu wspólnego czy podgrzewana rampa zjazdowa również mają na celu minimalizację kosztów i czasu potrzebnego do wykonywania sezonowych czynności.

 

Kamienica, w której znajdują się mieszkania w pełni przygotowana jest do potrzeb rodziny z dziećmi. Ogrodzony teren prywatny posiada blokadę wejścia osób niepożądanych poprzez instalację wideofonu. Na działce znajdują się elementy małej architektury zieleni. Naszą Inwestycję wyróżnia mała społeczność sąsiedzka.

 

 

Na uwagę zasługuje także fakt, że wybudowana została przez sprawdzonego Wykonawcę, a zaprojektowana przez INNEBO Pracownię Architektoniczną.

Proponowany standard  gwarantuje niespotykanie niskie koszty ogrzewania szacowane na ok 300-500 zł rocznie na mieszkanie.

Budynek jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia grzewcze (pompy ciepła) i wentylacyjne (wentylacja mechaniczna) dostępne w Europie.  

Wykonany został z bardzo wysokiej klasy materiałów; do budowy i wykończenia wykorzystano m.in. pinkę rezolową firmy Kingspan, płyty Fermacell, suchy jastrych, hydroizolacje EPDM,  3 szybowe okna  (ciepły montaż), czy drzwi antywłamaniowe Gerda.

 

Ta kameralna, a zarazem nowoczesna architektonicznie kamienica,  zlokalizowana jest w zielonej dzielnicy STARE WŁOCHY. Posiada bardzo dobry dostęp do infrastruktury i komunikacji, a oddalona jest zaledwie 6km od Centrum Warszawy. Jest częścią Miasta Ogród Włochy: zobacz link

 

Zrealizowana Inwestycja „Villa Nova” jest jedynym i największym w Polsce obiektem mieszkalnym wielorodzinnym wykonanym w standardzie pasywnym, potwierdzonym uzyskanym Certyfikatem Darmstadt. Spełnia wysokie standardy dotyczące zapewnienia wysokiego komfortu jego użytkownikom, energooszczędności, efektywności energetycznej i neutralności dla środowiska. Budynek posiada pozytywną weryfikacją Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  i spełnia kryteria techniczne stawiane w programie NF15. Oznacza to, że przyszły Nabywca będzie mógł ubiegać się o dopłatę do zakupionego mieszkania w naszym budynku (zobacz link) Villa Nova spełnia też Dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/31/UE. 

 

Kameralny wielorodzinny budynek z Certyfikatem Darmstadt, weryfikacją PIBPiEO oraz spełniający Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady z 19 maja 2010 r. oraz kryteria NF15, postawione przez NFOŚ. 

 

1. #Certyfikat #Darmstadt to międzynarodowy dokument, który potwierdza  spełnienie warunków technicznych

i wysokich standardów dotyczących zapewnienia odpowiedniego komfortu jego użytkownikom, energooszczędności, efektywności energetycznej i neutralności dla środowiska. W Polsce jednostką  odpowiedzialną za certyfikację

i akredytowaną przez PHI Darmstadt jest Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej

Imienia Güntera Schlagowskiego Sp. z o.o.

zobacz link

 

2. #NF15, program dopłat przygotowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, stawiający Inwestorowi budynku restrykcyjne wymagania i wytyczne.  Klienci zakupujący mieszkanie w takim budynku, mogą ubiegać się o dopłatę do kredytu na zakup mieszkania. Sprawdź jak uzyskać dopłatę.

 zobacz link

 

3. #Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady #2010/31/UE  

w sprawie charakterystyki energetycznej budynków zobowiązuje państwa członkowskie do tego, aby od 2021 r. wszystkie nowo powstające budynki były obiektami co najmniej nisko-energetycznymi o zużyciu energii ok. 70 kWh/1m2/rok.

zobacz link

 

Budynek wykorzystujący najnowsze technologie i rozwiązania m.in.:

 • zwarta bryła i bardzo dobra termoizolacja budynku
 • energooszczędne – certyfikowane #pasywne #okna, oszklenie i ramy okienne
 • szczelność powietrzna przegród zewnętrznych budynku
 • #rekuperacja – podgrzewanie wstępne powietrza świeżego i efektywny odzysk ciepła z powietrza usuwanego przy wykorzystaniu wymiennika ciepła powietrze-powietrze
 • #pompy #ciepła – zaopatrzenie w ciepła wodę użytkową wykorzystujące odnawialne źródła energii
 • hydroizolacje pod tarasy zielone na dachu

 

To budynek opierający się o trendy ekologiczne, niskoemisyjne i nisko-energetyczne, finalnie przekładający się na co najmniej 8 krotne obniżenie kosztów eksploatacyjnych w mieszkaniach !!!

 

 VILLA.NOVA_ogrod_rgb_2

  

Nieruchomość położona jest  przy ulicy DZIUPLI 27, jest to ulica prostopadła do ulicy ul. Popularnej, oddalonej od niej około 650m oraz równoległa do Al. Jerozolimskich, W pobliżu szkoły, przedszkola publiczne i prywatne, restauracje, hotel, przychodnia NFZ, apteka, Poczta, miejscowe sklepiki typu „u Pana Mirka”, ale również w bliskiej odległości Makro, Eleclerc, Castorama. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej odległość wynosi około 650m.; dostępna SKM. W okolicy dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.

 

mapka

 

 

Sprzedawane mieszkania przez Edificio Sp. zo.o w stanie developerskim, określonym standardem budynku i mieszkania. Inwestycja oddana do użytkowania.

 

 

 

Nasze doświadczenie naszą przewagą.

sprawdź ...

Tylko 500 zł na ogrzewanie rocznie.

sprawdź ...

Pasywne mieszkanie w Warszawie.

sprawdź ...

Nasi Partnerzy: